Įmonių steigimo paslaugos ir konsultacijos

Įmonių steigimas

Norint įsteigti įmonę susidursite su iškylančiais klausimais ir ne taip lengva bus surasti vieną ar kitą atsakymą. Jei norite viso to išvengti, siūlome patikėti mūsų profesionaliems specialistams pasirūpinti įmonės steigimo klausimais. Mes tai atliksime kokybiškai ir patikimai. Patyrusių specialistų dėka išvengsite bereikalingo važinėjimo bei skambinimo į atitinkamas institucijas, informacijos paieškos gaišimo. Visą įmonės steigimo procesą galėsime pateikti ir įvykdyti užtikrintai bei išsamiai.

Galime padėti įsteigti šias įmones:

Taip pat sužinokite daugiau, kokie reikalingi dokumentai steigiant įmonę, apie galimybę įsigyti jau įsteigtą įmonę arba įmonę įsteigti savarankiškai su mūsų specialistų pagalba internetu.

 

Įmonių pardavimas

Jeigu norite turėti įmonę vos per pusvalandį, tuomet siūlome ją įsigyti iš mūsų siūlomo parduodamų UAB sąrašo. Sutvarkysime visus reikiamus dokumentus ir įmonė dar šiandien bus Jūsų. Įsigyta įmonė turės visa, kas reikalinga, kad galėtumėte vykdyti veiklą: atsiskaitomą sąskaitą banke, steigimo dokumentus, registraciją VMI, antspaudą bei buveinės adresą.

Įmonės pirkimas – tai pats greičiausias būdas pradėti vykdyti savo verslą. Negaiškite laiko įmonės kūrimui ir tapkite verslininku jau šiandien!

Domėtis plačiau įmonės pirkimu.

 

Konsultacijos

Įmonė UAB “Superlita” teikia visas su įmonės bei privačiais finansais susijusias konsultacijas. Galite padėti visais Jums rūpimais su finansais susijusiais klausimais, sudaryti įmonės verslo planą, ją įsteigti arba parduoti, vykdyti buhalterinę apskaitą bei finansų valdymą.

Teikiame konsultacijas susitikę Vilniuje arba Kaune. Internetu galime konsultuoti kiekvieną Lietuvos pilietį bei būsimą ar egzistuojančią įmonę.

 

Finansų valdymas

Finansai apima pinigus, vertybinius popierius bei visus piniginius įsipareigojimus. Finansų valdymo esmė yra investavimo bei finansavimo sprendimai, kurių tikslas – aprūpinti Jūsų verslą pinigais bei kartu didinti savininkų turto bei kartu įmonės vertę.

Finansų valdymas yra labai svarbus sėkmingos įmonės veiklos veiksnys, todėl tam, kad būtų priimami tinkami sprendimai, reikalingos šį darbą išmanančių specialistų konsultacijos ir pagalba. UAB “Superlita” tokiu atveju Jums gali padėti. Kartu išspręsime finansų planavimo, organizavimo bei kontrolės klausimus.

 

Įmonių planai

Vienas didžiausių įmonių vadovų galvos skausmų – kaip apkarpyti sąnaudas ir padidinti įmonės veiklos produktyvumą. Tam, kad būtų pasiektas šių tikslų įgyvendinimas, reikalingas efektyvus verslo planas. Jį sudaryti gali kompetetingas specialistas.

Mes galime Jums paruošti verslo planus verslo pradžiai, plėtrai, valstybės remiamam kreditui, ES paramai arba paskoloms gauti. Taip pat galime paruošti verslo planą, kuris reikalingas pritraukti investuotojus. Jei reikalingos derybos su bankais ir kitomis kredito įstaigomis – mūsų specialistai pasirengę Jums padėti.