Įmonių steigimas Vilniuje

UAB Finansų sprendimai VilniujeBiuras Vilniuje:

Žalgirio g. 92, 2 įėjimas 4 aukštas
“KERNAVĖ” verslo centras
(Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė)

Skambink dabar: +370 676 66572

Adresas žemėlapyje:
Google.lt žemėlapis
Maps.lt žemėlapis

Pastaraisiais laikais žmonės meta darbus ir kuria savo verslus, tuomet jiems pasitarnauja paslauga – UAB steigimas. Visų pirma, kas yra UAB.

UAB – Uždaroji Akcinė Bendrovė, kurią valdo vienas ar keli asmenys. Tai yra juridinis asmuo, kuris gali vykdyti įstatymo nustatytą ūkinę veiklą ir už tai gauti pajamų. O už gautas pajamas turi sumokėti valstybei įvairius mokesčius. UAB savininkai iš valstybės gauna įvairių lengvatų.

Uždaroji akcinė bendrovė yra vienas iš lengviausių pasirinkimų norintiems pradėti savo verslą. Lengviausia yra individuali veikla/individuali įmonė bei mažoji bendrija.

Grįžtant prie UAB, įvairios kompanijos UAB gali įsteigti per kelias dienas ir už tai ima nedidelį mokestį. Steigiant uždarąją akcinę bendrovę reikalingas ne mažesnis nei 2 500 € įstatinis kapitalas. Taip pat įmonės popierius turi tvarkyti buhalteris ar samdyta apskaitos paslaugas teikianti įmonė. Visas UAB pelnas apmokestinamas ir UAB gali turėti nuo 1 iki 250 akcininkų.

Mes galime paruošti dokumentus, reikalingus UAB steigimui. Taip pat galima įsigyti jau sukurtą UAB įmonę. Įsteigsime uždarąją akcinę bendrovę per 2 darbo dienas Vilniuje ir Kaune.

UAB steigimas galimas visoje Lietuvoje, tiek didžiuosiuose miestuose, tiek mažesniuose. Kainos visuose miestuose yra daugmaž vienodos, priklausomai nuo steigiančios bendrovės (žinoma, įsisteigti galite ir patys, tuomet sutaupysite).

Didžiausias UAB pranašumas prie individualią įmonę yra tas, kad UAB atsako tik įmonės turtu, o ne savininkų. O individualioje įmonėje yra atvirkščiai, savininkas atsako tiek įmonės turtu, tiek savo asmeniniu turtu.

Šiais laikais reikia tik geros idėjos, įsteigti įmonę, pasirinkti gerą reklamą ir Jūs turėsite verslą, apie kurį visada svajojote!