Kaupiamosios sąskaitos atidarymas

Be banko teikiamų paslaugų nebeįsivaizduojame kasdienybės: parduotuvėse atsiskaitome kortele, grynuosius pinigus išsiimame iš bankomatų, imame paskolas, dedame indėlius. Banko paslaugos reikalingos ir kiekvienai įmonei. Jos turi turėti banko sąskaitą. Taip paprašiau galėsite valdyti savo pinigus, stebėti pajamas ir išlaidas, pateikti reikalingas ataskaitas ir deklaracijas.

Steigiant UAB, turi būti atidaroma kaupiamoji sąskaita, skirta sukaupti pradinį įnašą už pasirašytas akcijas. Banko sąskaitą galima atsidaryti internetu arba nuvykus tiesiogiai į banko skyrių.

  • Atsispausdinę pasirašytą UAB steigimo aktą arba UAB steigimo sutartį galite atvykti į artimiausią banko skyrių ir čia atsidarysite kaupiamąją sąskaitą.
  • Kuomet pervedami į kaupiamąją sąskaitą pinigai (suformuojamas įstatinis kapitalas), banko darbuotojas parašys pažymą, kurioje bus nurodyta banko sąskaita.

Įsteigus įmonę kaupiamoji sąskaita lieka įmonės einamąja sąskaita su joje esančiomis lėšomis. Savo banko sąskaitą Jūs galėsite tvarkyti banko filialuose arba naudodamiesi banko paslaugomis internetu. Juk bus visada patogu pasiekti savo sąskaitą, matyti įplaukas ir išlaidas ir taip gerinti darbo procesus. Bankai Jums pasiūlys palankius darbo užmokesčio pervedimo sprendimus ir jų sudarymo sąlygos. Jei turėsite įdarbinę save ar keletą ar keliolika darbuotojų, Jums tikrai pravers banko siūloma patogūs darbo užmokesčio pervedimo sprendimai ir jų sąlygos. Tai dar ne visi privalumai, nes viską galėsite įvertinti ir patirti banko patogumą naudotis patys.

Taigi kaupiamosios sąskaitos atidarymas banke yra pirmas žingsnis į sėkmingą verslo vystymąsi. Turėti banko sąskaita yra būtina ir patogu. Tai svarbus sprendimas tvarkyti kasdieninius finansinius reikalus. Kilus klausimams visuomet esate laukiami mūsų banko padaliniuose, kur mielai suteiksime nemokamą konsultaciją ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Atidaryti banko sąskaitą bus daug paprasčiau. Po šio žingsnio reikės pasirūpinti bendrovės steigimo dokumentų paruošimu ir jų pasirašymu.