Banko sąskaitos atidarymas

Kiekvienas iš mūsų naudojamės banko paslaugomis. Įmonės, t.y. juridiniai asmenys taip pat gali naudotis šiomis privilegijomis. Kodėl verta pasirinkti “DNB” banke? Priežasčių yra ne viena, tačiau keletą svarbių faktų galime pažerti:

  • Turėdami sąskaitą „DNB” bankas visada patogiai ir greitai tvarkysite kasdienius savo įmonės finansinius reikalus.
  • Galėsite gauti banko finansavimą.
  • Tai – puiki galimybė investuoti laisvas lėšas.
  • Jūsų vykdomi pavedimai labai greitai pasieks gavėją ir bus pigesni, nes didelė dalis jūsų verslo partnerių ir kolegų jau turi sąskaitas „DNB” bankas.
  • Platus klientų aptarnavimo ir bankomatų tinklas visoje Lietuvoje.
  • Patogus elektroninės bankininkystės valdymas.
  • Patogūs darbo užmokesčio pervedimo sprendimai ir sąlygos.
  • Išskirtinės banko paslaugų sąlygos naujai įsteigtoms įmonėms.

Viskas ką Jums reikia padaryti, kad galėtumėte džiaugtis “DNB” banko teikiamomis paslaugomis – tai sudaryti “DNB“ interneto banką verslui ir pasirinkti kitas Jums naudingas el. bankininkystės paslaugas.

„DNB“ verslo klientams turi jų poreikius pritaikytą specialią interneto banko aplinką. Čia jie visuomet rasti tik jiems svarbią ir aktualią informaciją bei atlikti reikiamas kasdienes finansines operacijas 24 val. per parą.

Dar yra vienas didelis privalumas, jeigu jau turite asmeninę sąskaitą „DNB“. Galėsite valdyti tiek asmenines, tiek įmonės sąskaitas vienu prisijungimu. Turėdami asmeninių ir įmonės sąskaitų, jas galėsite valdyti privačių ir verslo klientų interneto banko aplinkose tomis pačiomis identifikavimo priemonėmis. Galite naudotis tiesioginiu perėjimu tarp šių aplinkų be pakartotinio savo slaptažodžių įvedimo.

Sunku būtų ir viską išvardinti, tačiau mielai siūlome apsilankyti „DNB“ interneto banko verslo klientams puslapyje, kur visa informacija pateikta sistemingai ir ten rasite atsakymus visus Jums rūpimus klausimus apie banko sąskaitas. Jeigu nepavyks rasti norimos informacijos ar tam tikro atsakymą, susisiekite su mumis ir mielai padėsime.

Kad sėkmingai atidarytumėte sąskaitą kaip verslo klientas mūsų banke, prašome susipažinti su visą tam skirta informacija.
Būtinai pasinaudokite specialiai Jūsų įmonei sukurtais išskirtiniais pasiūlymais.
Taip pat galėsite pasirinkti debetinę arba kredito verslo kortelę savo sėkmingam ir efektyviam įmonės lėšų valdymui.

Smulkusis verslas neretai ima įvairias paskolas iš komercinių bankų siūlomų verslo kreditavimo paslaugų. Ir tai daro dėl keleto priežasčių. Be to, paskolos gali atkeliauti ir ne tik iš komercinių bankų, bet ir iš kitų šaltinių.

Kredito kompanijos taip pat siūlo įvairias skolinimo verslui paslaugas. Tačiau bet kokia paskola iš bet kurio šaltinio yra brangus dalykas, kuris padidina kompanijos rizikos reitingus.