Apie mus

Įmonėje dirbantys patyrę ir ilgametę patirtį turintys specialistai teikia investavimo rekomendacijas bei gali Jums padėti parengti įmonės verslo finansinę dalį paskolai arba ES (Europos Sąjungos) finansinei paramai gauti.

Taip pat teikiame konsultacijas įmonių finansų ir mokesčių klausimais. Dirbame ne tik su įmonėmis, bet ir su privačiais asmenimis. Galime konsultuoti tiek finansiniais, tiek paskolų klausimais.

Žinome, kad kiekvieną dieną verslininkai susiduria su vis naujais reikalavimais, standartais ir įstatymais, todėl jiems tenka nukreipti dėmesį nuo savo pagrindinės veiklos. Esate tam, jog padėtumėte Jums susitvarkyti su visais finansiniai klausimais profesionaliai ir efektingai.

Dirbdami stengiamės vadovautis vienu tikslu – patenkinti klientų lūkesčius, siekiant įgyvendinti didesnę kapitalo grąžą ir išlaidų efektyvumą. Mūsų pagalba galėsite išvengti asmeninių finansinių krizių ar įmonės bankroto.

Pagrindinį dėmesį skiriame finansų procesams. Siūlome tiesioginį poveikį darančius naujoviškus bei sumanius sprendimus. Vertiname klientų lojalumą, todėl nuolat palaikome ryšį bei garantuojame kokybiškas paslaugas už prieinamą, mažesnę nei rinkos siūlomą, kainą.

Edita Slavinskienė, įmonės vadovė
Raimundas Budnikas, finansų ekspertas